Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 535 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ladislav Adamko
ladislavadamko@pohodareality.sk
0905539478

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Luxusný 2 izbový byt centrum v Topoľčanoch

  • Byty, Predaj, Topoľčany, Centrum | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Topoľčany
Mestská časť
Centrum
Ulica
centrum
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
24.03.2023
Aktualizované
24.03.2023
Cena 1,00 €
Ladislav Adamko Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

3023024
2 izbový byt na námestí v Topoľčanoch
Ponúkame na predaj 2 izbový byt s výmerou 68 m2, na vyvýšenom prízemí, po kompletnej rekonštrukcii spolu so zariadením. Byt je situovaný priamo v centre pri súde. Dispozícia – 2 izby, kuchyňa, špajza, WC a kúpeľňa, pivnica s výmerou 11 m2. Rekonštrukcia bola v r. 2019, je vkusne zariadený, kuchyňa je vybavená aj spotrebičmi – umývačka riadu, kuchynská linka, chladnička. Byt je voľný ihneď, aj na úver, pomôžeme vybaviť.
Cena: dohodou. Foto na vyžiadanie
kontakt: Adamko Ladislav, 0905 539 478
mail: adamkolaci@gmail.com
www.pohodareality.sk