Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový byt 59,45m2-Topoľčany- Rezervovaný

Typ
Predaj
Mesto
Topoľčany
Mestská časť
Centrum
Ulica
dr Adamiho
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
59 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
27.06.2022
Aktualizované
19.07.2022
Cena 78 500,00 €
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária  v exkluzívnom zastúpení Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v bytovom dome na ulici Dr P.Adámiho  v Topoľčanoch.Byt má 59,45m2.Je v pôvodnom stave a pripravený  na rekonštrukciu. Podlahy parkety v izbách, kuchyňa linoleum , chodba wc, kupeľňa dlažba.  Nové plastové okná . Byt má vlastné plynové kúrenie - gamaty , ktoré sa dajú pri prerábke vymeniť za plynový kotol. Náklady na bývanie sú veľmi nízke, vzhľadom na samostatné plynové kúrenie. Dispozične byt pozostáva z dvoch izieb, z priestrannej chodby sa vchádza do obývačky a z obývačky do spálne v ktorej sú priechodné dvere do kúpeľne, komfortne sa dostanete do kúpeľne bez obchádzania cez chodbu. Z chodby je vstup na toaletu ,ktorá je oddelená od kúpeľne ,samostatná špajza s vetraním, vstup do kuchyne s miestom pre vytvorenie jedálenskej časti , k bytu prislúcha aj murovaná pivnica 3 krát 3 metre. Byt sa nachádza na 2 poschodí z 2.Bez výťahu .Jedná sa o malú bytovku, s vlastným dvorom v ktorom máte vlastné parkovanie a možnosť nechať sa deti samé hrať vo dvore , nakoľko vstupná brána je rolovacia elektrická a cudzí prichádzajúci nemajú možnosť sa dostať na dvor, príjemné tiché prostredie pre rodinu s deťmi. Blízkosť centra mesta a tichosť dvora ideálna kombinácia ,pre kúpu bytu. Ako maklér vrelo odporúčam, nakoľko sa dá dispozične  zmeniť na 3 izbový byt.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk ID zákazky: 180365

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.