Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
259 045 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová maklér
Andrea Špitová
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 7 izbový rodinný dom v obci Šúrovce

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Mesto
Šúrovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Celková plocha
1255 m2
Typ stavby
Iné
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
7
Pridané
07.02.2018
Aktualizované
16.04.2018
Andrea Špitová Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj 7 izbový rodinný dom v obci Šúrovce Dispozičné riešenie: Prízemie: Vstupná chodba, schodisko na poschodie a do pivnice, samostatné WC, kuchyňa, špajza, 3 izby, Poschodie: Východ na balkón, 4 izby, kúpeľňa s vaňou a umývadlom, samostatné WC. Dom je v pôvodnom stave, je podpivničený, má vlastnú studňu, je pripojený k všetkým IS okrem kanalizácie. Nachádza sa na tichej ulici v obci s dobrou občianskou vybavenosťou. Obhliadky sú po dohode možné každý deň.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0911801998