Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 994 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomajka Igor
tomajka@realitygerlach.sk
0905634631

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dvojizbový apartmán.

Typ
Predaj
Okres
Poprad
Mesto
Štôla
Ulica
x
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Celková plocha
52 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
09.05.2022
Aktualizované
09.05.2022
Tomajka Igor Reality Gerlach

Popis nehnutelnosti

Reality Gerlach predá 2 izbový byt / apartmán /,  nachádzajúci sa na 3/4 nadzemnom podlaží bytového tehlového domu. Apartmánový dom, kde sa byt nachádza je postavený  na vlastnom pozemku,  so spoločným oddychovým priestorom s altánkom, nezáplavovým potokom a jazierkom. Bytový dom sa nachádza v podtatranskej obci Štôla, je dobre prístupný k lyžiarskym vlekom Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Lopušná Dolina, s rôznymi inými letnými a zimnými aktivitami vo Vysokých Tatrách, Poprade a okolí všetko cca do 11 km. Tento byt je vhodný na trvalé alebo rekreačné bývanie. Pozostáva z obývacej haly s kuchynským kútom s  loggiou, jednej spálne, kúpeľne spojenej s WC. Byt je vkusne zariadený a predáva sa aj so zariadením. Je okamžite voľný k používaniu – 100% stav

 Cena 155.000€ / dohoda možná