Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 786 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Štefánia Bašistová
stefania@deltaproperty.sk
0907144662

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ chata v krásnom prírodnom prostredí Stará Lesná

Typ
Predaj
Okres
Kežmarok
Ulica
05952
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
03.03.2023
Aktualizované
03.03.2023
Štefánia Bašistová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY vám ponúka na predaj chatu v krásnom prírodnom prostredí obce Stará Lesná. Chata je situovaná na rovinatom pozemku, so záhradou s ovocnými stromami a časť pozemku je situovaná v lese, kopcovitý terén s tečúcim potokom. Dom je postavený z kvádrov a tehál, kombinovaný s dreveným obložením, strecha je plechová. V chate je  plyn, elektrina, voda, kanalizácia, kúrenie  - ústredné, radiátory, krb. Okná sú plastové a drevené. Podlahy sú kombinované parkety, dlažba, koberec, linoleum.  Na prvom poschodí sa nachádza 5 izieb, na dolnom podlaží je kuchyňa so špajzou a 3 izby, sklenená veranda s výhľadom do prírody.  V suteréne je veľká izba s krbom, obložená drevom. Chata má 3 balkóny z izieb, 2 kúpelne, 2 toalety a na prvom poschodí kuchynský kút. Na pozemku sa nachádza aj murovaná garáž. V objekte je nad prvým poschodím priestor na odkladanie, prípadne nadstavbu ďalšieho obytného priestoru, dá sa urobiť nadstavba. V chate je zavedený optický internet.

Obec Stará Lesná má výhodnú polohu v príjemnom prostredí Vysokých Tatier, je dôležitým turistickým strediskom. V blízkosti sa nachádzajú hotely, rekreačné zariadenia, penzióny, rekreačné chaty, domy. Okolie poskytuje veľmi dobré možnosti pre oddych a relax, v blízkosti kryté bazény, sauny, tenisové kurty, fitness, golfové centrá. Dobré spojenie železnicou a autobusom.

5 km Tatranská Lomnica – kryté bazény v okolitých hoteloch, fitnes centrum, sauna, dve 9 jamkové golfové ihriská, minigolf, tenis, krytá tenisová hala, koliba – tatranské špeciality, Múzeum TANAP-u, Botanická záhrada, visutá kabínková lanovka na Lomnický Štít (hvezdáreň)

6 km Starý Smokovec – najstaršia tatranská turisticko-rekreačná osada, dôležité východisko do centrálnej časti Vysokých Tatier, pozemná lanovka na Hrebienok, centrum Vysokých Tatier.7 km Hrebienok – východzí bod turistických chodníkov, Bilíkova chata, Zamkovského chata, Téryho chata, Zbojnícka chata, Slavkovský štít, Sliezsky dom, Vodopády Studeného potoka

11 km Kežmarok – mestský hrad, múzeum meštianskej bytovej architektúry, červený evanjelický kostol s kaplnkou Imricha Thökölyho, drevený artikulárny kostol, najväčšia školská knižnica v strednej Európe.14 km Poprad – centrum podtatranskej oblasti, nákupné centrá, AquaCity – termálne kúpalisko, tobogany, vitálny svet, plavecké bazény. Galérie a múzeum.

16 km Vrbov – termálne kúpalisko s množstvom vodných atrakcií, tobogan.

23 km Štrbské Pleso – najvyššie položené stredisko vo Vysokých Tatrách, východisko viacerých vysokohorských túr (Kôprovský štít, Popradské Pleso, Symbolický cintorín, výstup na Rysy). Plocha: pozemku je 1623m2. Cena nehnuteľnosti je 249 000 €

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.