Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 457 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Silvia Moravčíková
moravcikova@vasereality.sk
0911 926 287

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok 619 m2 - pre výstavbu RD, Sokolovce

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Sokolovce
Ulica
Sokolovce
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
619 m2
Pridané
29.03.2021
Aktualizované
21.04.2021
Silvia Moravčíková VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 926 287

Popis nehnutelnosti

179516 - Realitná kancelária VAŠE REALITY ponúkame exkluzívne na predaj, slnečný, rovinatý stavebný pozemok o výmere 619 m2, ktorý sa nachádza v obci Sokolovce, vzdialenej od kúpeľného mesta Piešťany len 6 km. Rozmery pozemku sú cca 39 x 16 m. IS - elektrika a verejný vodovod budú privedené na hranicu pozemku. Príjazdová cesta k pozemku je z časti betónová a z časti vyštrkovaná. K pozemku sa prevádza aj podiel na prístupovej ceste. Kanalizácia nie je vybudovaná, odpad bude riešený vybudovaním septiku. V okolí sa nachádza cyklochodník okolo jazera Sĺňava, možnosť využitia areálu vodných športov vo vedľajšej obci Ratnovce. V obci je veľmi dobrá občianska vybavenosť (škôlka, škola, potraviny, pizzeria, pošta, lekár, stavebniny...)V okolí možnosť aj rybárčenia, turistiky, poľovačiek, hubárčenia.

Cena 43 000 €

Maklér odporúča!

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911 926 287 alebo mail adrese moravcikova@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia - Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky