Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 811 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj záhrada 229 m2 + orná pôda 3290 m2, Soblahov

  • Pozemky, Predaj, Trenčín, Soblahov | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Trenčín, Soblahov | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Trenčín, Soblahov | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Soblahov
Ulica
Soblahov
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
3519 m2
Pridané
31.08.2021
Aktualizované
11.01.2022
Cena 51 000,00 €
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj záhradu s ornou pôdou, s celkovou výmerou 3519 m2 v katastri obce Soblahov. Pozemok je mierne svahovitý, nespevnená prístupová cesta. Šírka pozemku: cca 19 m, dĺžka: cca 185 m. Extravilán, parcely registra "C" KN. Cena 51 000 €. Uvedená cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov na zmluvách, právne poradenstvo, províziu realitnej kancelárie. Bližšie informácie o ponuke na 0905385991.