Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 592 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj orná pôda, Slanská Huta

  • Pozemky, Predaj, Košice - okolie, Slanská Huta | pic. 0
Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
10435 m2
Pridané
07.01.2021
Aktualizované
24.02.2021
Cena 15,34 €/m2
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

IBA U NÁS: Na predaj lukratívny investične perspektívny pozemok s rozlohou 10435 m2 (1 ha) nachádzajúci sa v krásnom prostredí Slanských vrchov v úpätí vrchu Malého Miliča, evidovaný v katastrálnom území Slanská Huta, okres Košice - okolie. Pozemok je obklopený kilometrami bukovo-dubovým lesným porastom, priamo prístupný z lesnej asfaltovej Izranskej cesty s napojením na cestu 552 smerom do Košíc (30 km). Je situovaný v mierne svahovitom teréne obklopený krásnou nedotknutou prírodou so zdravotne čistým vzduchom. Nachádza sa v nadmorskej výške 578 metrov s priamym výhľadom na hradné múry Slanského hradu a širokého okolia, hraničiaci s lesom a malým potôčikom vytváraného z voľne vyvierajúcich prameňov vody.


Obec Slanská Huta nemá územný plán a pozemok svojou bonitou nie je vhodný na poľnohospodársku činnosť (kamenistá pôda).


V okolí je množstvo turistických chodníkov hojne využívaných turistami v letnom aj zimnom období. Pozemok je v tesnej blízkosti novovybudovanej EÚ cyklotrasy napájajúcej sa na cezhraničnú sieť cyklotrás v pohorí Slanských vrchov v Maďarsku V regióne prevláda prevažne jednodňový turizmus z dôvodu deficitu možností vyhovujúceho turistického ubytovania v okolí.


Cena pozemku: 160.000,- EUR.


Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, ktorá zahŕňa právny servis prostredníctvom autorizovaného advokáta a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.