Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
290 888 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Pavol Augustinič
augustinic@loftreal.sk
0917777801

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 3 izbový byt Senec Slnečné jazerá Juh

Typ
Predaj
Mesto
Senec
Ulica
Slnečné jazerá
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
73 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
10.06.2019
Aktualizované
10.06.2019
Mgr. Pavol Augustinič LOFT real s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na jazerách v Senci s vonkajším parkovacím miestom v tehlovej novostavbe

LOKALITA: Senec, Slnečné jazerá - Juh

POPIS: novostavba, kolaudácia 2017, francúzske plastové okná s vonkajšími žalúziami, v jednej izbe predpríprava na klimatizáciu, v kuchynskej časti predpríprava na alarm, elektrické podlahové kúrenie (termostat v kazdej miestnosti), náklady na bývanie 160 EUR vrátane internetu a TV

VÝMERA: 65 m2 (byt), 8 m2 (balkón), poschodie 1/1

DISPOZÍCIA BYTU: vstupná hala, priestranná kuchyňa so vstupom na balkón, kúpeľňa, oddelené WC, 2 x spálňa, izba (ktorá aktuálne slúži ako šatník)

Byt sa predáva zariadený

CENA: 135 000 EUR

KONTAKT: Mgr. Pavol Augustinič, Mobil: 0917 777 801, e-mail: augustinic@loftreal.skPre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať

 

Predávate svoj pozemok alebo nehnuteľnosť ? Neváhajte ma kontaktovať a rád Vám pomôžem s predajom od zabezpečenia prezentácie ponuky Vášho pozemku-nehnuteľnosti cez konzultácie až po predaj.