Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
312 393 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Mach
petermach500@gmail.com
0911639469

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PM-real predaj 2 izbový byt Senec na Kalinčiakovej ul.

Typ
Predaj
Mesto
Senec
Ulica
Kalinčiakova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
57 m2
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.05.2016
Aktualizované
27.05.2016
Peter Mach Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 2 izb. slnečný byt na Kalinčiakovej ulici v širšom centre Senca. Byt sa nachádza na 4. podlaží BEZ VÝŤAHU. Byt má vlastný plynový kotol. V byte sa nachádzajú dve nepriechodné izby,špajza, kuchyňa, samostatné WC, kúpelňa s vaňou a sprchovým kútom, chodba, loggia.
Byt má plastové okná v chodbe a v kuchyni je dlažba, v izbách parkety. V blízkosti nehnuteľnosti sa nachádza všetká občianska vybavenosť. Byt je orientovaný na J/Z

Naša realitná kancelária Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti kompletný právny servis t.j. vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, vypracovanie, podanie a uhradenie štandardného poplatku návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti, prepis energií a služieb.
V prípade hypotekárneho úveru Vám náš finančný poradca bezplatne zabezpečí výber optimálneho modelu financovania pre Váš zámer, sprostredkovanie a vybavenie hypotekárnych a stavebných úverov, komplexné poradenstvo a servis.
Podrobné informácie Vám ponúkne realitný maklér.

Peter Mach

0911 639 469

info@pm-real.k

Cena 68 000 €