Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 300 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom, Sečovce

Typ
Predaj
Okres
Trebišov
Mesto
Sečovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
213 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
03.06.2019
Aktualizované
16.09.2019
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj veľmi pekný, svetlý a útulný rodinný dom v širšom centre mesta v Sečovciach. Čiastočne podpivničený obytný dom je situovaný na pozemku o celkovej výmere 1150 m2. Výmera domu je 213,87 m2 - nadzemné podlažie 155,30 m2 a podzemné podlažie 58,57 m2.


Dispozícia: nadzemné podlažie: 4 izby, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatná toaleta s umývadlom, chodba, zádverie, komora. Jedna obytná miestnosť je priechodná. Podzemné podlažie: pivnica, technická miestnosť, sklad a vstavaná garáž.


Dom bol postavený z tehál v roku 1957. Strecha eternit, kúrenie plynové. Pozemok je oplotený.


IS: plyn, elektrina, kopaná studňa, kanalizácia. Možnosť pripojenia na verejný vodovod.


Mesačné náklady s užívaním domu: cca 150,- EUR.


Termín uvoľnenia nehnuteľnosti: október 2019.


Dohoda na cene možná.


Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, ale veľmi udržiavaná, bez ďalších nutných investícií. V obývačke a chodbe sú plastové okná, v dvoch izbách sú namontované vonkajšie žalúzie. V izbách sú parkety a drevené podlahy.


Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, ktorá zahŕňa právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121