Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 606 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.Zuzana Augustínová
reality@samorin.com
00421905335997

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom nebytových priestorov v centre mesta

Typ
Prenájom
Mesto
Šamorín
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
125 m2
Celková plocha
125 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
05.05.2022
Aktualizované
11.05.2022
Cena 0,00 €/mes.
Mgr.Zuzana Augustínová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 00421905335997

Popis nehnutelnosti

EXCLUSIVE Vám ponúka lukratívne nebytové priestory v úplnom centre mesta. Priestor sa nachádza priamo na pešej zóne, oproti pošte a Mestskému úradu Šamorín. Jedná sa o ucelený priestor na prvom poschodí s výmerou 125 m2. V rámci nebytového priestoru sa prenajíma aj jedno garážové státie v podzemnom parkovisku. Priestor má samostatnú kuchynku, dve sociálne zariadenia a jeden veľký priestor s dvomi čiastočne oddelenými miestnosťami, viď fotodokumentácia. Priestor má vhodné využitie nielen ako kancelársky a obchodný priestor, ale rovnako dobre sa dá využiť aj ako ateliér či fotoateliér. Do prenájmu sa nebytové priestory dávajú nezariadené okrem vybavenej kuchynky a jednej roldor skrine. Priestor má samostatné elektrické hodiny a merač kúrenia. Pri podpise zmluvy sa platí prvé nájomné a depozit vo výške nájmu a provízia pre realitnú kanceláriu. Priestor je vhodný pre každého, kto chce osloviť svojich klientov priamo v centre mesta Šamorín. V susedstve sa navyše nachádza aj VÚB a ČSOB banka.

Cena: v RK

Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 20 ročnou praxou!

Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82

E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com