Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Beáta Belišová
iqreal.belisova@gmail.com
0948343830

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prevádzka pre Vaše ratolesti je k dispozícii -odstúpenie interiérového ihriska

Typ
Predaj
Mesto
Sabinov
Ulica
Námestie Slobody
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
360 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
15.07.2022
Aktualizované
15.07.2022
Cena 39 900,00 €
Beáta Belišová IQReal

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na odstúpenie zabehnutú prevádzku detského interiérového ihriska v Sabinove na Námestí Slobody. Ihrisko zabezpečuje bohaté hracie využitie pre deti,bar s posedením pre rodičov a miestnosť na rôzne posedenia a oslavy. Súčasťou je aj parkovisko vo dvore. Prevádzka je fungujúca, odstúpenie je z rodinných dôvodov. Tešíme sa na obhliadku.
Plocha: úžitková 360m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena 39 900 €
BLIŽŠIE INFORMÁCIE RADI POSKYTNEME PRI OBHLIADKE, TELEFONICKY NA TEL. Č. 0948343830 ALEBO MAILOM:iqreal.belisova@gmail.com

Ak hľadáte silného partnera, ktorý vezme pod svoje krídla Vašu nehnuteľnosť, sme tu práve pre Vás.

Všetky potrebné dokumentácie k predaju a zápisu bytu vyriešime za Vás!

Váš tím IQ Real !!!