Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Beáta Belišová
iqreal.belisova@gmail.com
0948343830

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Podnikateľská príležitosť pre akčné ženy-Interiérové ihrisko v Sabinove

Typ
Predaj
Mesto
Sabinov
Ulica
Námestie Slobody
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
360 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
15.07.2022
Aktualizované
16.10.2023
Beáta Belišová IQReal

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám zabehnutú prevádzku detského interiérového ihriska v Sabinove na Námestí Slobody. Ihrisko zabezpečuje bohaté hracie využitie pre deti,bar s posedením pre rodičov a miestnosť na rôzne posedenia a oslavy,narodeniny,akcie pre Vaše ratolesti a zároveň ich nebudete musieť popri práci odkladať k starým rodičom. Vaša práca bude zábavou pre Vás ako aj deti.
Súčasťou je aj parkovisko vo dvore. Prevádzka je fungujúca, odstúpenie je z rodinných dôvodov. Tešíme sa na obhliadku.

Plocha: úžitková 360m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena 33 900 €

BLIŽŠIE INFORMÁCIE RADI POSKYTNEME PRI OBHLIADKE, TELEFONICKY NA TEL. Č. 0948343830 ALEBO MAILOM:iqreal.belisova@gmail.com

Všetko potrebné vyriešime za Vás!

Váš tím IQ Real !!!