Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 6 izbový podpivničený rodinný dom, záhrada, obec Ružindol.

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Mesto
Ružindol
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
878 m2
Celková plocha
878 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
12.07.2022
Aktualizované
15.08.2022
Cena 275 000,00 €
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj 6 izbový podpivničený rodinný dom v obci Ružindol. Pozemok o šírke 17 m, s rozlohou 878 m2. Dom skolaudovaný v r. 1990. V dome garáž, práčovňa, dielňa, kotolňa, vodáreň, pracovná kuchyňa, znížená povala v podkroví. Nedokončená rekonštrukcia garáže a obytnej miestnosti za ňou na garzonku so samostatným vchodom. Dom sa dá kúpiť aj bez záhradného pozemku 435 m2. Pred domom 2 parkovacie miesta. Vedľa domu ďalšie 2 parkovacie miesta. Za domom veľká terasa s bazénom s filtráciou, skalka, skleník so závlahou, hospodárska budova s pivnicou, a na konci záhrady je kurín. Dom pripojený na plyn, mestskú vodu, kanalizáciu, studňu, optický internet a pevný telefón. Kondenzačný plynový kotol s externou ekvitermikou a obojživeľný bojler. V dome trojkomín (kotol, malé kachle v pivnici a príprava na krb. Zateplená strecha, obvodové múry nezateplené (pórobetón). Elektrika medenná. V kuchyni alternatívna prípojka pre plynový sporák. Obytná plocha 155 m2. Dispozícia: 2 x WC, 1 x kúpelňa so sprchou a 1 x kúpelňa s vaňou. Priame pripojenie na optiku alebo Telekom/Orange (vDSL).

Cena nehnuteľnosti je 275 000 EUR. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: +421 944 328 264