Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 896 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám záhradnú chatku v lesnom prostredí - Rudinská

Typ
Predaj
Mesto
Rudinská
Ulica
Rudinská
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
45 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
21.09.2020
Aktualizované
21.09.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkam na predaj záhradnú chatku v tichom, lesnom prostredí v katastri obce Rudinská. Chata bola postavená v roku 2009, konštrukcia je drevená, zateplená minerálnou vlnou. Na prízemí sa nachádza spoločenská - obývacia miestnosť, kuchynka a kúpeľňa s WC. Podkrovie je riešené ako otvorený priestor a tvorí funkciu spálne. Časť chatky je podpivničená. Voda je privedená z rezerváru, kanalizácia je riešená do žumpy a zásobovanie elektrinou zabezpečujú solárne panely. Vykurovanie je riešené krbovou pecou.Prístupová cesta je lesná - kamenistá s celoročným prístupom. Chatka stojí na vlastnom pozemku s celkovou výmerou 716 m2.