Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.Zuzana Augustínová
reality@samorin.com
00421905335997

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Veľký stavebný pozemok za dobrú cenu

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Rovinka
Ulica
Rovinka
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
8476 m2
Pridané
17.12.2021
Aktualizované
11.05.2022
Cena 1 037 120,00 €
Mgr.Zuzana Augustínová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 00421905335997

Popis nehnutelnosti

Exclusive vám ponúka veľký stavebný pozemok za rozumnú cenu s výmerou 8476 m2. Podľa platnej UPI (územnoplánovacia informácia) vydanej v októbri 2021 je pozemok podľa platného Územného plánu obce zaradený do funkčnej plochy: F1 -B-36 – Individuálna forma bývania. Podľa LV je pozemok umiestnený v zastavanom území obce. Maximálny index  zastavanosti je určený na 25% a podlažnosť je stanovená max. 2NP + podkrovie alebo ustupujúce podlažie. Pozemok má rozlohu nepravidelného obdĺžnika, pričom v širšej časti meria okolo 40 a v najužšej časti niečo vyše 20 metrov. Na dĺžku meria cca. 220 metrov. Pozemok sa nachádza za hrádzou vzdialený cca. 250 až 300 metrov od elektrickej Trafo stanice a obecnej vody. K pozemku vedie do vzdialenosti cca. 200 metrov asfaltová cesta. V blízkom okolí sa nachádza hrádza s cyklistickým chodníkom, veľká plocha na usporiadanie rôznych kultúrnospoločenských aktivít a ohradené, ale verejnosti voľno dostupné športové ihrisko. Navyše neďaleko pozemku vedie asfaltová cesta až k miestnemu jazeru. Cena za m2 je na danú lokalitu naozaj viac ako zaujímavá a stanovená je na 122,36 eura za m2. Obec Rovinka leží prakticky na samotnej hranici hlavného mesta a cesta do Bratislavy je po spustení diaľnic D4 a R7 otázkou pár minút. Ponuka je vhodná pre veľkého investora, ktorý po vybudovaní sietí dokáže pozemok buď výhodne speňažiť na individuálnu výstavbu, prípadne sám postaviť na ponúkanom pozemku ucelený obytný satelit. Vhodné pozemky na výstavbu v blízkosti Bratislavy sa stávajú vzácnosťou a preto sa  ponuku sa rozhodne oplatí vidieť.

Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 1.037.120,- EUR

Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 19 ročnou praxou! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82, E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com