Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok, 700 m2, Rosina

  • Pozemky, Predaj, Žilina, Rosina | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Žilina
Mesto
Rosina
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
700 m2
Pridané
13.07.2022
Aktualizované
13.07.2022
Cena 136 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: Ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 700m2, ktorý sa nachádza v zastavanej časti obce Rosina. IS sa nachádzajú pri pozemku SSE,voda a kanalizácia v prístupovej ceste. Prístupová cesta je asfaltová s osvetlením vo vlastníctve obce. Rozmer pozemku šírka 29m x 24m. TREBA VIDIEŤ!!! Viac info u nás v RK.Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.sk