Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 846 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Renáta Kováčová
renata@solidnebyvanie.sk
0907 084 392

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Zachovalý rodinný dom len 17 km od Rimavskej Soboty - Hodejov

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
180 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
02.07.2020
Aktualizované
03.07.2020
Renáta Kováčová Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0907 084 392

Popis nehnutelnosti

NOVÉ BÝVANIE Vám ponúka na predaj slnečný rodinný dom v obci Hodejov. Nachádza 17 km od Rimavskej Soboty, v pokojnej dedinke Hodejov, pri juhozápadnej časti Rimavskej kotliny a Cerovej vrchoviny v doline potoka Gortva. Je situovaný v centrálnej časti obce, na rovinatom pozemku o výmere 764 m2 s priamym napojením na obecnú komunikáciu. Stavba prednou časťou otočená na Juh o zastavanej ploche 98 m2 je dvojpodlažná v zachovalom stave. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, izba, komora a miestnosť slúžiaca ako sklad. Na poschodí je chodba, tri priestranné izby a kúpeľňa s WC. Dom je vykurovaný ústredným kúrením na elektrinu, alebo pevné palivo. Na peknom udržiavanom oplotenom pozemku pri dome sa nachádza garáž, dreváreň, pivnica, hospodárska budova a studňa, ktorá je aj zdrojom pitnej vody. Dom je vhodný na trvalé bývanie, keďže obec má dobrú občiansku vybavenosť, prípadne ako rekreačný dom.

Plocha: zastavaná 98m2, pozemku 764m2, pivnice 8m2.
Okná: drevené (pôvodné).
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia.
Kúrenie: centrálne.
Ihlanová strecha.
Strešná krytina: škridla.
Rovinatý pozemok.
Asfaltová prístupová cesta.
Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, žumpa.
Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Chcete viac informácií a ponuka Vás zaujala? Neváhajte a zavolajte mi na tel.č. 0907 084 392 a získajte viac informácií prípadne si dohodnite detailnú obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám sprostredkujem po telefonickom dohovore. Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adresu renata@novebyvanierk.sk

Poskytujeme služby, spojené s predajom nehnuteľnosti v dohodnutej konečnej cene a budeme pri Vás až po odovzdanie nehnuteľnosti vrátane prepisu energií.