Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 291 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Roman Kalus
romankalus@maxareality.sk
0908405627

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Nízkoenergetický rodinný dom - bungalov, Ráztočno

  • Domy a vily, Predaj, Prievidza, Ráztočno | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Prievidza, Ráztočno | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Prievidza, Ráztočno | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Ráztočno
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
104 m2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
08.02.2017
Aktualizované
08.02.2017
Ing. Roman Kalus MAXA REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj nízkoenergetický moderne riešený bunngalov  v obci Ráztočno. Dom sa nachádza v novovybudovanej švrti s peknou scenériou na prírodu. Moderný, štvorizbový bungalov o zastavanej ploche cca 104 m/2 je  postavený z tehly. Bude sa nachádzať na pozemku o rozlohe cca 450m/2. Dom pozostávajúci z troch spálni, obývačka  kuchyňe, kúpeľni a technickej miestnosti Vám poskytuje pohodlný a útulný komfort. Súčasťou domu je taktiež krb, ktorý patrí k neodeliteľnej atmosfére rodinného domu.  Dom obsahuje - podlahové kúrenie, podhlahy v celom dome, stierky, vypínače, svietidlá, sanitu, ostierkovamé a namaľované steny na bielo, prístrešok, terasu aj z prestrešením,  pri rýchlej dohode aj interiérové dvere. .  Cena 135 000 Eur. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0908405627 alebo na e-maile: romankalus@maxareality.sk. ID ponuky: 22380