Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Andrea Šubová
andrea.subova@adas.sk
+421 917 757 338

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výmena domu za 1-izbový byt v Kežmarku.

Typ
Predaj
Okres
Kežmarok
Mesto
Rakúsy
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Pridané
07.09.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 103 000,00 €
Mgr. Andrea Šubová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 917 757 338

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom vzdialený, len 8km od Kežmarku. Dom sa nachádza na krásnom slnečnom pozemku v obci Rakúsy. Nehnuteľnosť je v pôvodnom udržiavanom stave napojená na všetky inžinierske siete. Ponúka možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Pozostáva z dvoch podlaží. Spodné podlažie pozostáva z verandy, vstupnej chodby,3 nepriechodných izieb, kuchyne, špajze, kúpeľne a wc. Vrchné podlažie pozostáva z dvoch izieb a priestranného pôjdu ktoré je možné prerobiť a dosiahnuť tak ďalšie dve priestranné izby. Dom je tehlový, strecha rovná plechová a čiastočne podpivničený. Nachádza sa tam veľká kuchyňa. Na pozemku sú dve garáže a hospodárska budova. Stojí na pozemku o rozlohe 771m2. Za domom je ďalší pozemok (záhrada) o rozlohe 196m2. Pozemok je rovinatý. Po dohode možnosť výmeny za 1-izbový byt + doplatok. Cena domu 103 000 €. Energetický certifikát nebol vytvorený, bude vyhotovený pri predaji. Cena za nehnuteľnosť zahŕňa kompletný právny a administratívny servis, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách ako aj províziu RK. Nemusí byť konečná a bude stanovená na základe dohody medzi predávajúcim a kupujúcim. Bližšie info: 0917757 338 , andrea.subova@adas.sk. Ak Vás ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať.