Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 159 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok na 3 RD, 1734 m2, Rajec

  • Pozemky, Predaj, Žilina, Rajec | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Žilina, Rajec | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Žilina, Rajec | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Žilina
Mesto
Rajec
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1734 m2
Pridané
26.02.2023
Aktualizované
26.02.2023
Cena 130,00 €/m2
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: Ponúka EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok o výmere 1734 m2, ktorý sa nachádza v meste Rajec s lukratívnou polohou. Pozemok je široký cca 20m, a je z oboch strán ohraničený asfaltovou prístupovou komunikáciou. V súčasnosti sa v lokalite uskutočňujú jednoduché pozemkové úpravy (http://www.rajec.info/section/default/4458), po ktorých vznikne nová moderná časť mesta. Pozemok je vhodný na výstavbu troch rodinných domov, prípadne aj ako investičná príležitosť. K dispozícii je aj kladné vyjadrenie od SSE a SPP na výstavbu rodinných domov. Viac info u nás v RK. Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.sk