Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 786 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE na prenájom obchodný priestor, Rajec, 230 m2

Typ
Prenájom
Okres
Žilina
Mesto
Rajec
Ulica
Nám. SNP
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
230 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
26.02.2023
Aktualizované
26.02.2023
Cena 0,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor, ktorý sa nachádza v priamom centre mesta Rajec. Zrekonštruovaný priestor má výmeru 230 m2, je klimatizovaný a má kamerový systém. K tejto prevádzke patrí: 3 x sociálne zariadenie a dve kancelárie. Viac info u nás v RK. DOHODA MOŽNÁ. Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.sk