Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 824 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom, 730 m2, Rajec centrum

Typ
Predaj
Okres
Žilina
Mesto
Rajec
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
400 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
26.02.2023
Aktualizované
26.02.2023
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami o výmere 100 a 120 m2, ktorý sa nachádza v priamom centre mesta Rajec. Dispozičné riešenie prízemného bytu: vstupná chodba, kúpeľňa, WC, kuchyňa, špajza, 3 x spálňa a obývacia miestnosť. Druhý byt pozostáva: schodisko s chodbou, 3 x spálňa jedna z toho jedna s vlastnou kúpeľňou, veľká obývacia miestnosť s krbom, jedálňou, kuchyňou a balkónom, kúpeľňa s WC. Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o výmere 730 m2. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2007.Na udržiavanej záhrade sa nachádza altán s grilom, kuchynskou linkou, elektrika, voda a krytý bazén. RD má vlastnú studňu a je z časti podpivničený. K nehnuteľnosti patrí aj hospodárska budova, ktorá slúži na parkovanie áut. TREBA VIDIEŤ!!! Viac info u nás v RK.Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.sk