Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 823 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rodinného domu v Radošovciach

Typ
Predaj
Okres
Skalica
Mesto
Radošovce
Ulica
Vieska
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
290 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
05.03.2023
Aktualizované
09.05.2023
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom v obci Radošovce časti Vieska. Dom je v pôvodnom stave o výmere podlahovej plochy 290 m2, nachádza na pozemku o výmere 600 m2. Nehnuteľnosť je kompletne podpivničená s plochou strechou, postavená s kvádrov v 80 rokoch minulého storočia. Dispozičné riešenie, prízemia: Zádverie, chodba, schodisko, obývacia izba, kuchyňa, 2 izby, kúpeľňa, samostatné WC, garáž s montážnou jamou. Poschodie: chodba, obývacia izba, kuchyňa, 3 izby, kúpeľňa s WC. V pivnici je práčovňa, dielňa, kotolňa, sklad ovocia a zeleniny. Vykurovanie nehnuteľnosti je zabezpečené plynovým kotlom. Pitná voda je privedená z vlastnej studne. Možnosť pripojenia aj na obecný vodovod. prípojka sa nachádza na hranici pozemku. Odpadová voda je zvedená do septiku. Možnosť napojenia na obecnú kanalizáciu. Pozemok je zatrávnený s ovocnými stromami a menšou hospodárskou budovou. V obci je dobrá občianska vybavenosť ( škola, škôlka, zdravotné stredisko so zubnou ambulanciou, lekáreň, reštaurácia atď) . Cena 175 000 €