Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 741 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový byt Púchov

Typ
Predaj
Mesto
Púchov
Ulica
Komenského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
86 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
17.06.2020
Aktualizované
17.06.2020
Cena 99 900,00 €
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Púchove na ulici Komenského. Byt s rozlohou 68 m2 sa nachádza na 4. poschodí panelového zatepleného bytového domu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. V byte sú vymenené okná, podlahy (plávajúce), zárubne, dvere, nová kuchynská linka. Byt pozostáva z veľkej vstupnej chodby s možnosťou využitia úložných priestorov,  obývačky, detskej izby, spálne a kuchyne s lódžiou. WC a kúpeľka sú oddelené. K bytu prislúcha aj laťková pivnica. Vchod je zabezpečený elektrickým vrátnikom. Pred domom parkovacie miesta. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej tichej lokalite situovaný na východ a západ. Blízko do centra, neďaleko škola, škôlka, potraviny....  Masačné náklady pre 5. člennú rodinu cca 140€. Byt sa predáva aj zo zariadením. Cena 99 900 €

Kontakt: KARIN TRENČANOVÁ  0903 152 939     Email: trencanova@vasereality.sk        ID: 178659

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky