Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 963 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REALITY COMFORT - Zrekonštruovaný a zariadený 2-izb. byt

Typ
Predaj
Mesto
Prievidza
Ulica
Šumperská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
54 m2
Celková plocha
54 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
16.09.2020
Aktualizované
23.09.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

V blízkosti centra mesta Prievidza, na Šumperskej ulici, ponúkame na predaj veľmi pekne zrekonštruovaný 2-izbový byt. Nachádza sa na 1 poschodí (nie prízemie!) zo 4. Byt je kompletne zrekonštruovaný: okná sú vymenené za plastové s vnútornými žalúziami, nová je elektroinštalácia, rozvody vody aj odpadu, jadro je murované, podlaha je kvalitná laminátová, v kúpeľni a WC je keramická dlažba, na stenách sú stierky a vkusné tapety, interiérové dvere sú s obložkami, sadrokartónové stropy majú bodové svietidlá. Izby nie sú priechodné a na chodbe sa nachádza aj samostatný šatník. Byt sa predáva s kompletným zariadením a vybavením, vrátane elektroniky - viď fotografie (okrem TV a kvetov). Prináleží k nemu pivnica na prízemí. Vzhľadom k polohe bytového domu sa v jeho blízkosti nachádza kompletná občianska vybavenosť ako: úrady, obchodné prevádzky, školy, škôlky, pošta, MHD, lekári, lekárne, kaviarne, reštaurácie a pod.

Byt je voľný od októbra, nemá žiadnu ťarchu, možnosť financovania aj cez HÚ, s ktorého vybavením vám bezplatne pomôžeme.

Pre bližšie informácie a obhliadky volajte tel.č.0907 590 654 - JUDr. Ľubica Hrdá.

Popis nehnuteľnosti - text, video a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Reality Comfort Prievidza.