Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 156 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kamil Zágora
zagora@realitycomfortpd.sk
+421 903 545 111

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REALITY COMFORT - Na predaj 2-izbový byt v Prievidzi. REEZRVOVANÉ!!

Typ
Predaj
Mesto
Prievidza
Ulica
Súbežná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
59 m2
Celková plocha
59 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
20.10.2021
Aktualizované
23.11.2021
Cena 83 800,00 €
Kamil Zágora REALITY COMFORT
Kontaktovať makléra +421 903 545 111

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj slnečný, kompletne zrekonštruovaný priestranný 2-izbový byt (59m2) na Súbežnej ulici v Prievidzi na Starom sídlisku (Píly). Nachádza sa na 1 poschodí (nie vyvýšené prízemie).V byte sa aktuálne dokončuje kompletná rekonštrukcia, ktorá obsahovala výmenu elektroinštalácie, výmenu okien za plastové, inštaláciu nových vchodových bezpečnostných dverí, nových interiérových dverí s obložkami, rekonštrukciu kúpeľne, sadrokartónových stropov v celom byte a pod. Dispozične je byt rozdelený nasledovne: zo vstupnej chodby sú samostatné vstupy do spálne, veľmi priestorovo štedrej kúpeľne s WC, a aj do kuchyne, z ktorej je široký vstup do slnečnej obývačky s pekným výhľadom na rieku Handlovka a okolitú zeleň. Samotný bytový dom prešiel v minulosti revitalizáciou, ktorá obsahovala výmenu vchodových dverí, všetkých okien na spoločných priestoroch a pivniciach, tiež kompletnú výmenu stúpačkových vedení, čo výrazne pomohlo aj pri úspore energií. K bytu prislúchajú dve pivnice situované v suteréne domu. Keďže sa samotný dom nachádza na dobrej adrese, je v blízkosti k dispozícii kompletná občianska vybavenosť ako MHD, obchodné prevádzky, lekári, školy, škôlky a mnoho iných služieb a možností ktoré poskytuje okresné mesto.

Možnosť financovať aj cez HÚ, s ktorého vybavením vám radi pomôžeme.

Bližšie informácie vám poskytneme v našej realitnej kancelárii, alebo na tel.č. 0903 545 111 Kamil Zágora.

SPOĽAHNITE SA NA PROFESIONÁLOV - realitná kancelária REALITY COMFORT je členom REALITNEJ ÚNIE SR.

Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Reality Comfort Prievidza