Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
239 202 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová maklér
Andrea Špitová
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Prievaly

Typ
Predaj
Okres
Senica
Mesto
Prievaly
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
180 m2
Celková plocha
4600 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
12.08.2017
Aktualizované
11.10.2017
Andrea Špitová Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom 4600 m2 v obci Prievaly Dom sa nachádza na tichej ulici v strede dediny, mimo hlavnej komunikácie. Dispozičné riešenie domu: Vstupná chodba, predsieň, kúpeľňa s vaňou umývadlom a samostatným WC, vchod do pivnice a na manzardu, 2 veľké izby, kuchyňa zo špajzou. Poschodie/manzarda: Jedna izba na spanie. Dom je celý podpivničený. V pivnici sú dva vykurovacie kotle: Plynový a na pevné palivo. V exteriéri je Hospodárska budova/Garáž. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, má aj vlastnú studňu. Za domom je veľký oplotený ovocný sad 3888 m2 (Jablká, Hrušky, Broskyne, Marhule, Slivky, Čerešne, jedlé gaštany a iné...), druhú časť sadu tvoria ihličnaté stromy. Na konci pozemku je brána s východom na asfaltovú cestu. Šírka pozemku 15m, dĺžka 375m Ako Bonus necháva vlastník domu pre nového majiteľa traktorovú kosačku na trávu. Dom je kúpou voľný a vhodný na okamžité nasťahovanie. Obec Prievaly má kompletnú občiansku vybavenosť. Ponúka veľa možností na turistiku, hubárčenie alebo na prechádzky prírodou. Prievaly sú známe svojim Pivovarom, pivnými kúpeľmi s ubytovaním a reštauráciou. V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0911801998