Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 764 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM LUKRATÍVNYCH KOMERČNÝCH PRIESTOROV V SUTERÉNE, FRANTIŠKÁNSKE NÁMESTIE

Typ
Prenájom
Mesto
Prešov
Ulica
Františkánske námestie
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
173 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
11.05.2021
Aktualizované
27.09.2021
Cena 14,00 €/m2/mes.
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v Prešove na Slovenskej ulici č. 1. Objekt je komerčnou polyfunkčnou budovou s viacnásobným a rozmanitým využitím. Prízemie o výmere 108 m2 a suterén o výmere 173 m2, v budove so zastavanou plochou 227 m2 sa môžu prenajímať spolu, alebo zvlášť. Obe podlažia sú navzájom prepojené, a je nainštalovaný aj výťah na potraviny. Vstup do budovy je z dvoch strán, zo Slovenskej ulice, aj od Františkánskeho kostola. Z prednej strany je vstup pre zákazníkov, zozadu vstup pre zásobovanie, nakladacia rampa, výťah, vývoz odpadu atď. Prízemie budovy disponuje krásnym vstupom s oddeľujúcimi presklenými dverami na fotobunku. Po vstupe do dizajnového otvoreného priestoru s terasou si môžete predstaviť akýkoľvek druh podnikania. Suterén je vybavením prispôsobený príprave jedál a vývozu, alebo aj wellnesu, alebo hocijakému "vodnému raju". Disponuje samozrejme potrebným počtom toaliet, šatní, skladmi a všetkým, čo môžete pri svojej práci potrebovať. Pôdorys pošlem na vyžiadanie mailom. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414.