Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 340 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Zakuťanský
zakutansky@benard.sk
+421 908 077 713

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREŠOV- EXKLUZÍVNE PRIESTORY V NOVOSTAVBE,148 m2, UL.PROSTEJOVSKÁ

Typ
Prenájom
Mesto
Prešov
Ulica
Prostějovská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Celková plocha
148 m2
Pridané
06.06.2022
Aktualizované
15.07.2024
Cena 1 500,00 €/mes.
Tomáš Zakuťanský Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 908 077 713

Popis nehnutelnosti

BENARD REALITY Vám ponúka na prenájom tieto moderné a priestranné priestory so širokou možnosťou využitia vo výbornej lokalite Sídliska III. V Prešove. Tieto priestory sú pôvodne predpripravené pre potreby fitnes štúdia, ale samozrejme sú vhodné aj na kancelárske a administratívne účely, tak aj na prípadné využitie pre potreby služieb.

Samozrejmosťou je vysokorýchlostný optický internet a parkovanie pre Vás a taktiež zabezpečené parkovanie pre Vašich klientov.

Priestor sa nachádza na 1. poschodí s možnosťou využitia vonkajšieho parkoviska.

Podlahová plocha je 148 m2 a cena prenájmu je 1500€/mes. bez DPH.

Tieto priestory ponúkajú vysoký komfort pre Vás a Vašich klientov-podlahové vykurovanie, vonkajšie el. žalúzie....

Výhodou tohto areálu je, že sa priamo na prízemí nachádza reštaurácia, ktorá poskytuje denné menu a aj maloobchod(potraviny).

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Slovenskej ul. č. 8 v Prešove, prípadne na zakutansky@benard.sk alebo na telefónnom čísle 0908 077 713.