Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Marťák
reality@vladomartak.sk
0908316624

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelária, plocha 50 m2, Prešov.

Typ
Prenájom
Mesto
Prešov
Ulica
Volgogradská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
19.11.2021
Aktualizované
12.05.2022
Cena 350,00 €/mes.
Ing. Vladimír Marťák Vasilisa reality s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Potrebujete lukratívny priestor pre Vaše podnikanie? Poďte sa pozrieť, či Vám bude vyhovovať tento na sídlisku III. v Prešove.

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný priestor, ktorý môžete využiť ako kanceláriu, obchodnú prevádzku či služby. Nachádza sa na 1. poschodí moderne riešenej budovy. Vstup na poschodie je cez priestranné schodisko.

Priestor je vyššieho štandardu - pre náročnejšieho klienta.
- plocha 50 m2
- 1. poschodie
- vlastná toaleta s technickou miestnosťou
- plastové okná so žalúziami a plastové vstupné dvere
- kazetové stropy
- biele omietky a laminátové podlahy.

Polyfunkčná budova je na sídlisku III. pri čerpacej stanici pohonných látok.

Nájom je 350.- eur/mes. plus 100.- eur/mes. záloha za elektrickú energiu a vodu. Priestor má podružné meranie elektrickej energie a vody. Spotreba bude účtovaná podľa skutočnej spotreby. Možnosť zriadenia internetového pripojenia na vlastné náklady.

Parkovanie je zdarma. Vieme Vám tiež zabezpečiť aj pravidelné upratovanie priestorov. Túto službu je možné, po dohode, doobjednať.

Zavolajte mi a ja Vám túto kanceláriu rád predstavím.