Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter IHNÁT
peter.ihnat@kugu.sk
+421 903 774 889

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ - EXKLUZÍVNE BISTRO RETRO CARBURGER v PREŠOVE

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Ulica
Masaryková
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
220 m2
Typ stavby
Montovaná
Stav objektu
Novostavba
Pridané
16.06.2020
Aktualizované
16.06.2020
Cena 240 000,00 €
Peter IHNÁT KuGu Partners
Kontaktovať makléra +421 903 774 889

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj fungujúcu gastro prevádzku - Retro CarBurger v Prešove na ul. Masaryková. Základné informácie o nehnuteľnosti: - Je to priečne nosná oceľová montovaná konštrukcia uzavretá sendvičovými panelmi s polyuretánovou výplňou hr. 150 mm . - Okná plastové s trojitým zasklením. - Zastavaná plocha nehnuteľnosti ma 247 m2. - Prevádzka pozostáva z kuchyne, kaviarenskej a reštauračnej časti, skladov a kancelárie. - Súčasťou budovy je aj garáž, ktorú je možne využiť aj ako ručnú autoumyváreň. - Kompletne IS. - Pri budove je vonkajšia terasa a 10 parkovacích miest. - Prevádzka sa nachádza v blízkosti MHD, Autobusová a Želežničná stanica. - Vyhľadávaná lokalita - Komplexná občianska vybavenosť Cena za 100% podiel v s.r.o. a zariadenú prevádzku je 240 000 €.