Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 271 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Staviame

Praktické tipy, ako si zariadiť zdravé a krásne bývanie

Redakcia Predajprenajom.sk - 25.05.2021 - 573
Zdravie človeka je veľmi vzácne. Je však dôležité si uvedomiť, že ide o postupnú sériu určitých opatrení, ktoré môžu priniesť pozitívny výsledok. Úloha to nie je ľahká, ale motivácia silná. Dobrou správou však je, že nielen pomocou zdravého stravovania a pravidelného pohybu, ale aj vďaka bývaniu a jeho správnemu zariadeniu si môžete k zlepšeniu zdravotného stavu dopomôcť. Povieme vám ako.

Uprednostnite udržateľné dokončovacie materiály

Zbavte sa syntetických tapiet v prospech papiera alebo bežných farieb na báze vody a namiesto závesného sa rozhodnite pre bežný strop. Namiesto laminátu uprednostnite parketovú dosku alebo parkety z prírodného dreva. Záleží tiež na vašom rozpočte a schopnosti jednotlivé materiály medzi sebou kombinovať, s čím ale určite nebude ani ten najmenší problém.

Uprednostnite drevodom

Moderné drevostavby si v poslednej dobe získavaj čoraz viac fanúšikov. A má to svoje dôvody. Jedným z nich je materiál, ktorý je zdravý nielen pre naše telo, ale aj životné prostredie. Drevo v akomkoľvek špecifickom spracovaní veľmi dobre dýcha, vďaka čomu pri použití v interiéri vytvára ideálnu mikroklímu.

Je to tiež na spracovanie jednoduchý materiál, ktorý vydrží a dobre odoláva vplyvom mechanického  poškodenia. Aj preto sa s veľkou obľubou z neho vytvárajú krásne montované stavby. Stačí si len vybrať typ domu a behom niekoľkých mesiacov si môžete splniť sen a mať vlastnú strechu nad hlavou.

Dbajte na vetranie

Ventilácia je ďalším nevyhnutným predpokladom pre „zdravý“ domov. Je dobré, ak je vytvorená v spojení s kvalitným klimatizačným systémom. Len potom bude možné udržiavať teplotu, vlhkosť a čerstvosť vzduchu v byte v tých najlepších hodnotách. Nehovoriac o tom, že sa vyhnete vzniku plesní a alergií.

Vymeňte klasické žiarovky za LED

Moderné LED žiarovky neobsahujú ortuť ani iné nebezpečné látky. Preto, ak je vaším cieľom bezpečný a udržateľný domov, vymeňte všetky žiarovky za LED. Mimochodom, s nimi ušetríte aj na účtoch za energie, pretože ich životnosť je takmer dvakrát dlhšia ako pri bežných žiarovkách a spotreba energie je až 8 - 10 krát ekonomickejšia.

Ako vidíte, nie je to nič náročné. Stačí si vybrať tie správne riešenia a váš život môže byť zdravší a krajší.

Zdroj obrázka: Dariusz Jarzabek/Shutterstock.com