Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Pracujte v prenajatej kancelárii

Redakcia Predajprenajom.sk - 21.03.2017 - 1366
Či ešte len s podnikaním začínate, alebo ste v týchto vodách už skúsení žraloci, určite ste niekedy zháňali vhodné kancelárske priestory. Pokiaľ ide o výhodné podnikanie v Bratislave, nie vždy je jednoduché nájsť priestory, ktoré vyhovujú po vizuálnej, funkčnej aj finančnej stránke. Máme však pre vás výborný tip!

 

Kancelárske priestory v Bratislave prekvapia

Asi vám to bude pripadať ako nonsens, ale naozaj je možné nájsť cenovo výhodné kancelárske priestory aj v našom hlavnom meste. Nepotrebujete dokonca k tomu ani veľký kapitál – kancelárie je totiž možné si prenajať na určitú dobu, a ak sa vám to zapáči, pokojne v tej svojej vyvolenej zostaňte aj celé roky. Prenájom kancelárskych priestorov v Bratislave je oproti kúpe vlastných, cenovo dostupnejší a v prípade, že s podnikaním budete chcieť skončiť alebo si nájdete iný priestor (napr. vznikne potreba odísť do iného mesta), vyhnete sa starostiam so zháňaním kupca. Obávate sa, že by ste boli v prenajatej kancelárii nejako obmedzovaní? Že by ste sa do nej nevedeli hocikedy dostať v prípade potreby alebo by ste mali problém zaparkovať či akokoľvek zveľadiť svoju kanceláriu? Zahoďte starosti ďaleko za hlavu, doba sa zmenila. Aj v prenajatých priestoroch môžete uplatniť vlastné predstavy ohľadom farieb, resp. priestorového riešenia. Navyše máte garantované voľné miesto na parkovisku pred budovou, v ktorej podnikáte, a vstup 24 hodín denne 7 dní v týždni je samozrejmosťou. Ak sa k tomu pridá aj monitorovanie kamerovým systémom, nie je nad čím ďalej váhať.


Tip redakcie: Kupujete si byt? Zaujímajte sa o správu nehnuteľností

Prenajmite si tú správnu kanceláriu

Spoločnosť BTS CARGO HANGAR & OFFICE ponúka na prenájom rozmanité kancelárske priestory, ktoré sa pýšia lukratívnou lokalitou v blízkosti bratislavského letiska či diaľničného obchvatu. Svoje nákupy či pracovné obedy si môžete pohodlne vybaviť v neďalekých nákupných centrách, čo vám ušetrí čas spojený s prepravou. A keďže vy úspešne podnikáte, sami najlepšie viete, že čas sú peniaze. V areáli nájdete kancelárske priestory na prenájom vhodné pre jednotlivcov i pre celé pracovné kolektívy, pričom máte možnosť rozprestrieť sa aj na dvoch poschodiach. Všetko záleží od vašich nárokov na veľkosť a počet kancelárií. Keď sa v kancelárii plánujete zdržiavať často a na dlhšiu dobu, určite si prenajmite radšej priestory, ktoré disponujú aj kuchynkou. Využijete ju minimálne na ohrev jedla alebo prípravu kávy pre seba a svoje návštevy. Pri rozhodovaní tiež zvážte, či máte záujem o klimatizovaný kancelársky priestor alebo vám stačí vetrať prirodzene. Ak nepochádzate priamo z Bratislavy, ale radi by ste svoju činnosť odštartovali práve tu, určite sa tejto šance chopte. Ak si prenajmete kanceláriu/e spoločnosti BTS CARGO v Bratislave, zbavíte sa starostí spojených napríklad s udržiavaním budovy a jej okolia a budete mať hŕbu času na realizovanie svojich podnikateľských zámerov.