Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 362 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Kupujete si byt? Zaujímajte sa o správu nehnuteľností

Tamara Antalova - 09.12.2016 - 1594
Kupujete si byt v novostavbe, resp. ešte v rozostavanej nehnuteľnosti? Starosti a povinnosti sa automaticky neskončia s jej dokončením. Práve naopak, pribudnú niektoré nové – pravidelné revízie, starostlivosť o spoločné priestory, správa parkoviska či urgentné zásahy v prípade havarijných udalostí. Ak s tým chcete mať čo najmenej starostí, nestačí dúfať, že sa to vyrieši samo alebo sa o to postarajú susedia. Práve v takomto prípade je ideálne kúpiť si byt v obytnom dome, o ktorý sa bude starať spoločnosť zabezpečujúca správu nehnuteľností, prípadne zohľadniť tento fakt už pri hľadaní bývania. Našťastie sú tu spoločnosti, ktoré nehnuteľnosť nielen postavia, ale zabezpečia aj jej správu.

Developeri so správou nehnuteľností

Mohli by ste si myslieť, že na Slovensku chcú stavebné spoločnosti postaviť nehnuteľnosť, predať byty a ďalej sa o ňu nezaujímať. Samozrejme, aj také sa nájdu. Ale výnimkou nie sú ani developeri poskytujúci špičkovú správu nehnuteľností po ich dokončení. Skvelým príkladom je spoločnosť DOAS, ktorá poskytuje komplexnú správu nehnuteľností aj po ich kolaudácii. Dôležité je, že táto firma sa o nehnuteľnosť stará nepretržite počas celého roka, vďaka čomu bude bezproblémový život v obytnom dome v ich správe samozrejmosťou. Ako vyzerá balíček služieb správy nehnuteľností od spoločnosti DOAS?

Komplexná správa nehnuteľností

Každá komplexná služba musí byť vystavaná na kvalitných základoch – spoločnosť DOAS zabezpečí základnú prevádzku nehnuteľnosti, starostlivosť o spoločné priestory (aj tie vonkajšie) a plynulý chod sietí, bez ktorých si dnes sotva vieme predstaviť vydržať aj pár hodín. Keď majiteľ bytu uvidí kominára, najčastejšie si chytí gombík, no v spoločnosti DOAS vedia, že pravidelné revízie (nielen komínov) vám šetria energie a starajú sa o bezproblémový chod domácnosti. Je súčasťou nehnuteľnosti aj parkovisko? DOAS zabezpečí jeho bezproblémové využívanie aj počas zimy či stráženie vašich štvorkolesových miláčikov. Čo by to bolo za komplexnú správu nehnuteľností, keby za vás táto spoločnosť nevyriešila aj všetku administratívu spojenú so správou objektu.

 

Chcete sa dozvedieť o správe nehnuteľností a týchto službách viac? Navštívte stránku Doas.sk.