Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 843 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ KRÁSNY 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI POPROČ

Typ
Predaj
Mesto
Poproč
Ulica
Kostolná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
110 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
14.11.2020
Aktualizované
17.01.2021
Bc. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Poproč, ktorý v lete tohto roku prešiel kompletnou renováciou.


>>>VIDEOOBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/ZeIKjkDrEIc


>>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=y2hhwArMdrQ


Na trhu s nehnuteľnosťami dnes natrafíte na drahé novostavby alebo staré domy, do ktorých je potrebné investovať veľké peniaze. Preto je táto ponuka výnimočná, pretože tu už nemusíte nič riešiť. Všetko za vás urobil aktuálny majiteľ domu, s víziou sprístupniť bývanie v krásnom dome každému. A nemusíte vôbec zachádzať ďaleko. Tento dom na vás čaká v obci Poproč, vzdialenej len 28km od Košíc.


Moderne zrekonštruovaný rodinný dom stojí na pozemku s výmerou 563m2, prešiel kompletnou renováciou v lete tohto roku a momentálne je tento dom na nepoznanie. Od základov je dom odizolovaný, vymenená bola sedlová strecha, vonkajšia fasáda, vo vnútri sa vymenila kompletná elektroinštalácia, rozvody vody, odpadu a plynu. V celom dome sú sadrokartónové stropy, sadrové omietky, plávajúce podlahy a moderné keramické dlažby v kúpeľniach. Navyše sa kompletne vymenili aj vodovodné a kanalizačné potrubia na dvore, ktorými sa dom napája na obecnú kanalizáciu. Dom je napojený na všetky inžinierske siete a vzdanej časti je podpivničený.


Dispozične sa dom skladá z 2 spální, veľkej obývačky, kuchyne a 2x kúpeľne. Celková úžitková plocha domu je 110m2, takže v bývaní so svojou rodinou nebudete musieť robiť žiadne kompromisy. Dom je pripravený na bývanie po namontovaní kuchynskej linky, sanity, kotla a interiérových dverí. Čo je však veľkou výhodou, že tieto veci vie dokončiť aktuálny majiteľ podľa vašich požiadaviek a vy si zariadený dom viete celý zafinancovať hypotékou.


Na fotkách sú použité aj vizualizácie domu, ktoré poslúžia ako inšpirácia, aby ste mali lepšiu predstavu ako môže váš budúci domov vyzerať. Výsledok je však úplne na vás.


Cena tejto nehnuteľnosti je 96 900 eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Tak načo čakať? Zavolajte mi na 0911 337 969 a strávte Vianoce v novom dome