Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Milada Bončová
recomp.poprad@gmail.com
0907862139

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ- EXKLUZÍVNE - Na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave v Poprade - západ

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Partizánska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
79 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
06.07.2022
Aktualizované
15.07.2022
Cena 165 000,00 €
Ing. Milada Bončová RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE-Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa na Partizánskej ulici v Poprade, sídlisko západ. Byt je v pôvodnom stave, vymenené boli iba nové plastové okná. Byt sa nachádza na 4. poschodí z celkového počtu poschodí 8. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome s výťahom. K bytu prislúcha pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu. Do bytového domu je 2x vstup (hlavný a vedľajší). Hlavný vchod do bytového domu je bezbariérový až k výťahu. Celková podlahová plocha bytu je 79 m2. Dispozične byt pozostáva z: vstupná chodba, kúpeľňa, toaleta, kuchyňa, obývačka a 3x spálňa. Na poschodí sa nachádza spoločný balkón pre celé poschodie o výmere 4 m2. Na každom poschodí sa nachádzajú dva byty. Byt je napojený na inžinierske siete, ktorými sú elektrina, vodovod, kanalizácia a plynovod. Byt nemá samostatné kúrenie a celý bytový dom je napojený na blízku plynovú kotolňu. Byt je v súčasnosti neobývaný a k dispozícii ihneď. Byt sa predáva v takom stave, ako ho môžete vidieť na fotografiách. V prípade potreby je majiteľ ochotný byt kompletne vypratať. Mesačné náklady na byt sú 235,- € (čo zahŕňa platby za vodu, kúrenie aj elektrinu + správu bytového fondu). V okolí sa nachádzajú potraviny, základná škola s materskou školou, stredná škola, detské a futbalové ihrisko, kaviareň, kaderníctvo a mnoho ďalšieho. Verejné parkovisko sa nachádza priamo pred bytovým domom. Cena: 165.000,- eur. Pre viac informácií a obhliadky ma kontaktujte: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.