Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 427 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Pavol Lojek
recomp@recomp.sk
0918606438

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4-izbový mezonetový byt v novostavbe s 2 terasami, záhradou a parkovacím miestom

Typ
Predaj
Okres
Kežmarok
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
122 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
07.03.2023
Aktualizované
24.04.2024
Mgr. Pavol Lojek RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový mezonetový (dvojpodlažný) byt č. 3 v novostavbe domu v Slovenskej Vsi, okres Kežmarok. V dome sa nachádzajú len 3 byty, na predaj ostávajú už len 2 byty. Každý byt je samostatne evidovaný na liste vlastníctva, takže ho vieme financovať aj hypotekárnym úverom. Predmetný byt č. 3 s obytnou plochou 109,43 m2 + terasa na hornom poschodí o výmere 12,98 m2, t.j. spolu 122,41 m2. Byt č. 3 má vlastnú záhradku/terasu o výmere 147 m2, ktorá je prístupná z prednej aj zo zadnej strany bytu (z technickej miestnosti). Záhradka ponúka dostatok priestoru pre detské ihrisko, posedenie s priateľmi a rodinou a odkladanie športových potrieb a náradia. V cene bytu je zahrnuté aj 1 parkovacie miesto, možnosť kúpy aj ďalšieho parkovacieho miesta.

Byt dispozične pozostáva zo zádveria, chodby, kúpeľne s WC, technickej miestnosti, modernej obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou, komory a schodiska vedúceho na horné poschodie, kde nájdete chodbu, 3 samostatne prístupné (nepriechodné) spálne a kúpeľňu s WC.

Byt už je postavený v stave holodomu s omietkami a potermi, kde interiér dostáva priestor na Vašu originalitu, voľnosť a jedinečnosť. Pri výstavbe bol kladený dôraz na každý detail a preto boli pri výstavbe použité moderné technológie a kvalitné materiály. Rozvody elektriny, vody, kanalizácie, podlahového kúrenia, plynu (vrátane kondenzačného kotla), príprava na optiku a anténu/satelit sú samozrejmosťou. Kompletná 180 mm zateplená fasáda domu a zámková dlažba je taktiež realizovaná v cene holodomu.

Byty sú samostatne napojené na všetky inžinierske siete (elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia - príprava, do vybudovania kanalizácie v obci sú pred každým bytom osadené septiky). Všetky okná a dvere na terasu sú plastové. Pod zateplením sú pripravené boxy na osadenie vonkajších žalúzií. Vchodové dvere sú hliník-plastové.

Cena v stave holodomu: 199.000,- eur. Možnosť dohody na dokončení bytu podľa požiadaviek kupujúceho.

Slovenská Ves patrí do regiónu Horný Spiš. Rozprestiera sa v nadmorskej výške 650 metrov a má vyše 1800 obyvateľov. V rámci vybavenia je v obci k dispozícii: Pošta s Poštovou bankou, zdravotné stredisko (všeobecný lekár pre dospelých, zubní lekári), autoservisy, predajne potravín a drobného tovaru, základná škola s materskou školou, školská jedáleň, hasičská zbrojnica, športoviská (ihriská a multifunkčné ihrisko), cukráreň, reštaurácia, pohostinstvo.

Pre viac informácií kontaktujte Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.