Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Daniel Vlach RSc.
daniel@deltaproperty.sk
+421 944 400 148

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestor na prenájom, Kartpatská ulica, Poprad

Typ
Prenájom
Mesto
Poprad
Ulica
Karpatská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
118 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
07.12.2021
Aktualizované
14.12.2021
Cena 1 000,00 €/mes.
Daniel Vlach RSc. Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 944 400 148

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY ponúka na prenájom nebytové priestory neďaleko autobusovej stanice mesta Poprad na Karpatskej ulici. 

DISPOZÍCIA: priestor disponuje prvou vstupnou chodbou, následuje druchá chodba, ktorá vedie do 4 samostatných miestností, WC pre zamestnancov s výlevkou a samostatné WC pre klientov. Vchod do priestoru je samostatný, priamo po schodoch z chodníka. 

Priestor slúžil ako ambulancia lekára. Do budúcnosti to môže byť sídlo firmy, kancelária, alebo obchod. Výhodou sú samostatné merače elektriny. Kúrenie je ústredné, spoločné pre celý objekt.

Plocha priestoru je 118m2

Priestor je možné upraviť podľa požiadavok nájomcu. Samozrejmosť je vymaľovanie. 

Cena 1 000 €/mesiac plus energie. 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.