Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 072 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RECOMP - realitná kancelária
recomp.poprad@gmail.com
0907862139

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Administratívny priestor s vlastnou kuchynkou na Baštovej ulici v Kežmarku - 100 m2

Typ
Prenájom
Mesto
Kežmarok
Ulica
Baštová
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
23.05.2022
Aktualizované
11.04.2024
Cena 91,20 €/m2/rok
RECOMP - realitná kancelária RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom veľký administratívny priestor na 1. poschodí 3-podlažnej budovy na Baštovej ulici v Kežmarku. Ide o budovu bývalých Vojenských lesov. Celková podlahová plocha priestorov je 100 m2. Priestor má k dispozícii vlastnú kuchynku. Priestor môže byť využitý ako výdajňa jedál, administratívny priestor, skladový priestor, kongresová hala poskytujúca rôzne školenia či kurzy a pod. Prístup do priestoru je možný kedykoľvek počas dňa (24/7). V budove sa nenachádza výťah. Na chodbe sa nachádzajú oddelené toalety pre pánov a pre dámy, ktoré slúžia prevádzkam nachádzajúcich sa na celom jednom poschodí. Cena za prenájom priestorov je 91,20 eur/m2/rok bez DPH. K cene nájmu bude pripočítaná ešte čiastka za služby (vodné, stočné, odvoz odpadu, upratovanie, elektrická energia) v závislosti od činnosti nájomcu. Plyn sa platí zvlášť podľa plochy. Nájomná zmluva sa uzatvára na dobu neurčitú s 3-mesačnou výpovednou lehotou. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí depozit vo výške 2-mesačného nájmu. Priestory sa prenajímajú v takom stave, ako ich môžete vidieť na fotografiách. Priestory sú napojené na inžinierske siete, ktorými sú vodovod, elektrina, kanalizácia a plynovod. K dispozícii ihneď.

Cena: 91,20 eur/m2/rok bez DPH + služby + teplo. Viac info a obhliadky na telefónnom čísle 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.