Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
312 393 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michaela Holešová
holesova@profirealpoprad.sk
0944107077

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Lususný priestor na prenájom na Námestí sv Egídia v Poprade

Typ
Prenájom
Mesto
Poprad
Ulica
Námestie Svätého Egídia
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
56 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
31.03.2016
Aktualizované
12.05.2020
Cena 400,00 €/mes.
Michaela Holešová ProfiReal Poprad s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom obchodný / kancelársky priestor na Námestí Svätého Egídia v Poprade v novozrekonštruovanej budove.

Vstup k priestoru je možný z dvoch strán-priamo z námestia , ako aj od trhoviska, kde je k dispozícií aj nakladacia rampa a vlastné parkovacie miesto.
Priestor sa nachádza na prízemí, má prednú stenu celú presklennú, napojenie na vodu, radiátor, rozloha priestoru je 56m2, nájom 400€ bez DPH.
Je tu veľká frekventovanosť klientov,. V susedstve je príjemná kaviareň, na poschodí nájdete kozmetické, nechtové a vlasové štúdia, kancelárie a iné..
K nehnuteľnosti nebol vytvorený Enegretický cetrifikát.
Najväčšou výhodou je ústretovosť a prístup majiteľov budovy k svojím nájomníkom.
V cene nájmu je započítané kúrenie a upratovanie spoločných priestorov. Nie je zahrnutá elektrina a taktiež je možné prenajať si parkovacie miesto za budovou. Cena prenájmu parkovacieho miesta je 22€ za mesiac.
Pre viac info. volajte na č. 0944 107077.