Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Milada Bončová
recomp.poprad@gmail.com
0907862139

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE-Na prenájom kancelárske priestory na ulici Ludvíka Svobodu v Poprade

Typ
Prenájom
Mesto
Poprad
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
63 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
12.01.2022
Aktualizované
12.01.2022
Cena 8,50 €/m2/mes.
Ing. Milada Bončová RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE-Ponúkame Vám na prenájom priestory nachádzajúce sa na ulici Ludvíka Svobodu v Poprade. Priestory môžu byť využité ako kancelárske, skladové, obchodné či priestory poskytujúce rôzne služby. Priestory sa nachádzajú na prízemí zateplenej budovy, čím je zabezpečený bezbariérový prístup. Celková podlahová plocha priestorov je 63 m2. Priestory sú rozdelené na samostatnú časť (50 m2), do ktorej majú prístup len Vaši zamestnanci a polovičný podiel na spoločnej časti (26 m2), ktorá slúži aj zamestnancom prevádzky nachádzajúcej sa na druhej strane budovy.

Samostatná časť je rozdelená na tri kancelárie: kancelária č. 1 (15 m2), kancelária č. 2 (20 m2) a kancelária č. 3 (15 m2).

Spoločná časť je rozdelená na kuchynku (6 m2), chodbu (11 m2), predsieň na toalete (2 m2), mužskú toaletu (2 m2), ženskú toaletu (2 m2) a sklad (3 m2).

Priestory sa prenajímajú nezariadené. V priestoroch sa nachádzajú inžinierske siete, ktorými sú voda, kanalizácia a elektrina. Priestory je možné menšími stavebnými úpravami zmeniť podľa potrieb budúceho nájomcu. Parkovanie je možné na parkovisku s kapacitou 30 áut približne 100 metrov od budovy. V bezprostrednej blízkosti budovy sa nachádzajú potraviny, reštaurácia, lekáreň, kaviareň či banka. Priestory sú k dispozícii od 1.1.2022. Minimálna doba prenájmu je 1 rok. Cena mesačného nájmu je 8,5,- eur/1 m2 + DPH + energie.

Pre viac info a obhliadky ma kontaktujte: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.