Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Roman Cerha
romancerha@focusreality.sk
0915550324

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám sýpku 660 m2 Populárna Výhodná cena

Typ
Predaj
Mesto
Poltár
Ulica
Poltár
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
660 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
03.03.2023
Aktualizované
23.04.2024
Ing.Roman Cerha Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

V okrajovej časti mesta Poltár - Slaná lehota ponúkam na predaj podpivničenú troj podlažnú sýpku v zachovalom stave. Stavba má betónové základy , kompletne podpivničené s vonkajším rozmerom 22 x 9 m. Vnútorná podlahová plocha každého podlažie je 165 m2. Svetlá výška v pivnici 2 metre - vhodné ako sklad zeleniny a zemiakov. 1. zvýšené podlaźie má betónovú podlahu, druhé a tretie drevená konštrukcia - hrady a dosky. Prístup poľnohospodárskej techniky je bezproblémový z hlavnej komunikácie. V cene je zahrnutý kompletný katastrálny a finančný servis - dohoda možná. Kontakt: Ing. ROMAN CERHA ,0915 550324. Viac nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk