Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 965 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Surová
surova@breznoreality.sk
+421905604226

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný rodinný dom - Pohronská Polhora

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Celková plocha
1066 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
25.05.2022
Aktualizované
25.05.2022
Cena 0,00 €
Monika Surová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421905604226

Popis nehnutelnosti

Dom sa nachádza v obci Pohronská Polhora na okraji Muránskej Planiny. Stavba je dvojpodlažná, tehlová, postavená v r. 1940. Dispozične je rozdelená na tri samostatné býania. V prednej časti domu na prízemí je kuchyňa s jedálňou, samostatná izba, kúpeľňa s toaletou a bidetom. Na vrchnom poschodí je vstupná veranda, chodba, jedáleň, menšia kuchynka, izba, obývacia izba, spálňa so šatníkom a kúpeľňa s toaletou a bidetom.

V zadnej časti domu na prízemí sa nachádza letná kuchyňa s izbou a krbom, kotolňa, pivnica a potravinový sklad. Na poschodí so samostatným vchodom sa nachádza byt s kuchyňou, izbou s krbom, šatníkom, kúpeľňou s toaletou, vaňou a izbou v podkroví. Zadná časť domu sa dá vykurovať samostatne. V dome boli v roku 2019 namontované solárne panely a v r. 2021 nový kondenzačný kotol. Voda sa čerpaná z rezervoáru, kúrenie je ústredné plynové alebo na pevné palivo. Kanalizácia je vybudovaná - potrebné sa pripojiť. Strecha je plechová. K domu prislúchajú dve garáže, hospodárska budova, studňa. Za domom sa nachádza menšie hospodárstvo, skleník a udržiavaná záhrada. Dom je vhodný na trvalé bývanie, rekreačné využitie alebo na podnikanie - prenájom ubytovania na súkromí. Dom bude voľný na prelome decembra a januára. Obec má veľmi dobrú občiansku vybavenosť a vďaka svojej polohe je okem krásnej čistej prírody v okolí dostupné bohaté letné i zimné vyžitie. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza turistami navštevované miesto - salaš Zbojská.

Viac info Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, hypotekárne poradenstvo - všetko bez poplatkov a ďalších navýšení.

Staňte sa fanúšikom na našom facebookovom profile BreznoReality - nehnutelnosti Brezno a budete mať vždy novú aktuálnu ponuku.

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.