Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 154 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Elena Budáčová
budacova.elena@gmail.com
0903515634, 0917105791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom v okrajovej časti obce Podkriváň, okres Detva

Typ
Predaj
Okres
Detva
Mesto
Podkriváň
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
85 m2
Celková plocha
100 m2
Typ stavby
Iné
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
01.09.2023
Aktualizované
25.02.2024
Ing. Elena Budáčová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903515634, 0917105791

Popis nehnutelnosti

Znížená cena - TVOJ DOMOV ponúka na predaj starší rodinný dom s charakterom v okrajovej časti obce Podkriváň na pozemku o výmere 732 m2. K domu patrí vysporiadaná hospodárska budova (so súpisným číslom). Rodinný dom pozostáva zo suterénu a prízemia. V suteréne sa nachádzajú dve miestnosti. Na prízemí sa nachádza miestnosť, kde je umiestnená pec na pečenia chleba, kuchyňa, izba a špajza so vstupom na padláš. Dom je postavený z kameňa.Prešiel čiastočnou rekonštrukciou: nový antikorový komín, rekonštruovaná strecha - vymenené latovanie a krytina, novšie rozvody elektriky, vody a kanalizácie, plastové okná na izbe. Inžinierske siete: elektrika 230/400 V, voda verejná + úžitková studňa, kanalizácia, kúrenie lokálne na pevné palivo. Rodinný dom nedisponuje energetickým certifikátom. Hospodárska budova pozostáva zo suterénu (pivnica, maštaľ a drevená dreváreň) a prízemia (humno a dielňa). Na dvore sa nachádza úžitková studňa. Predávajúci si vyhradzuje právo rozhodnúť o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo a tiež si vyhradzuje právo uprednostniť najvýhodnejšiu ponuku.
Nehnuteľnosť je vhodná na bývanie, resp. chalupárčenie. Poskytuje možnosť aktívneho aj pasívneho oddychu: v dosahu sú lyžiarke strediská v Hriňovej, na Látkach, ... v lete kúpaliská (v Hriňovej, v Lučenci), resp. vodná nádrž Ružiná. Výborná dopravná dostupnosť: autobus, auto, vlak, výborne napojenie na R2.