Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Staviame

Plánujete renováciu domu? Poradíme vám, ako sa na ňu pripraviť bez stresu a zhonu

Redakcia Predajprenajom.sk - 01.03.2021 - 617
Plánovanie renovácie domu je vzrušujúce a zároveň stresujúce obdobie. S prípravou si ale môžete veľmi veľa vecí zjednodušiť. Poďte  sa spolu s nami o tom presvedčiť.

Zvážte, či budete súčasťou prestavby

Domov, ktorý sa rekonštruuje, predstavuje veľa vecí. Z tohto dôvodu je prašný aj hlasný, čo každý vždy dobre neznáša. Preto sa pred plánovaným dňom „D“ rozhodnite, či to zvládnete.

Ak sa chystáte zostať, bude dôležité rozhodnúť sa, ktoré miestnosti budete počas prestavby obývať. Treba sa zmieriť s tým, že mnohé časti bude udržať v čistote náročné a o komforte sa moc hovoriť nedá. Preto si toto rozhodnutie dobre zvážte.

Váš projekt renovácie domu a veľké stavebné pneumatiky či iné stroje budú hlučné. Váš domov bude zaprášený. Nie vždy budete mať dostupné inžinierske siete alebo elektrinu (najmä ak rekonštruujete kúpeľňu alebo kuchyňu). Vaše súkromie bude narušené. Niektoré dni si preto budete musieť dať možno aj pohár vína a odbúrať stres. Inokedy pomôže prechádzka v parku alebo výlet do kina.

Vyberte si správne zariadenia

Kvalitné montážne plošiny, tvrdokovové vrtáky a samozrejme, stavebné materiály s tými najlepšími vlastnosťami by nemali chýbať. Stroje vám pomôžu nielen s bremenami, ale aj dostupnosťou a prácou v náročnejších podmienkach.

Pripravte si plán pre svoje deti a zvieratá

Deti a zvieratá sú od prírody zvedavé. Pre vlastnú bezpečnosť im preto budete musieť obmedziť vstup do zóny výstavby. Ak máte malé dieťa, ktoré si cez deň zdriemne, je dôležité, aby ste si uvedomili, že v stavbe sa bude pokračovať aj počas spánku. Všetko si premyslite a do renovácie investujte aj dôkladným zvážením všetkých dôležitých detailov.

Zachovajte si pozitívny prístup, verte svojmu dodávateľovi a pochopte, že proces renovácie je dočasný. Nie je to žiadna zábava, ale keď bude po všetkom, budete si užívať krásny nový domov.

Zdroj obrázka:Sergey Nivens/Shutterstock.com