Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
239 472 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Babič
babic@btreality.sk
0905 828 993

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, 68 m2, A. HLINKU, PIEŠŤANY

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
A. Hlinku
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Celková plocha
68 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
03.03.2017
Aktualizované
19.10.2017
Ing. Peter Babič Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0905 828 993

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky: 100598, Telefón: 0905 828 993, e-mail: babic@btreality.sk 
Vo vyhľadávanej lokalite na ulici A. Hlinku v kúpeľnom meste Piešťany ponúkame na predaj trojizbový byt po čiastočnej rekonštrukcii. Byt má úžitkovú plochu 65 m2. Celková rozloha bytu s loggiou je 68 m2. Dispozične pozostáva z chodby, priestrannej kuchyne (v ktorej je dostatok priestoru aj pre jedálenskú časť), obývacej izby, detskej izby, spálne, kúpeľne a samostatného WC. Všetky 3 izby sú nepriechodné. Z kuchyne je výstup na loggiu o rozlohe 3 m2 orientovanú na východ. Všetky pôvodné drevené okná boli vymenené za nové plastové, na všetkých oknách sú interiérové žalúzie.
V súčasnosti prebiehajú v byte rekonštrukčné práce, v rámci ktorých bola uložená nová dlažba na podlahe v chodbe a v kuchyni. Pracuje sa na dokončení kúpeľne a WC. Kúpeľňa je vymurovaná z presných tvárnic porfix, je v nej osadená nová vaňa. Na podlahe je nová dlažba, na stenách keramický obklad. Kúpeľňa bude kompletne dokončená, včítane nového umývadla a osadenia armatúr, je tu príprava na pripojenie práčky. Vstupné dvere do kúpeľne budú nové. V miestnosti WC bude osadená nová WC misa, na podlahe je nová dlažba a keramický obklad stien. Práce na dokončení obkladu vo WC boli pozastavené z dôvodu potreby vynechania montážneho otvoru pre výmenu všetkých stúpacích vedení v inštalačnej šachte, ktorá má prebehnúť v najbližších dňoch. Nevýhodou priložených fotografií je skutočnosť, že byt bol nafotený počas prebiehajúcich stavebných prác. 
V izbách sú na podlahách pôvodné drevené parkety, ktoré je možné zrenovovať. Všetky interiérové dvere okrem dverí na kúpeľni zostanú pôvodné-drevené. Byt sa ponúka na predaj bez kuchynskej linky. Nové elektrické rozvody z medi sú vedené v rekonštruovanej časti bytu, teda v kúpeľni a vo WC. V izbách, chodbe a v kuchyni sú pôvodné omietky, byt bude po ukončení rekonštrukčných prác vymaľovaný. 
Vykurovanie bytu a príprava teplej úžitkovej vody je z centrálneho zdroja tepla, vykurovanie je teplovodné s použitím liatinových radiátorov. Na vykurovacích telesách sú merače tepla a termostatické radiátorové ventily. Byt sa nachádza na 3. poschodí v 3-poschodovom obytnom dome bez výťahu. Orientácia bytu je východ-západ. K bytu patrí aj murovaná pivnica o rozlohe cca 2,6 m2 a spoločná bicykláreň (iba pre 3 byty) situované na prízemí obytného domu.
Do obytného domu sú privedené optické káble. Na obytnom dome prebehli rozsiahle rekonštrukčné práce, v roku 2012 bola zrealizovaná rekonštrukcia strechy s novou hydroizoláciou a zateplením a zateplenie obvodového plášťa domu s novou fasádnou omietkou. Vymenené boli aj vonkajšie vchodové dvere z východného a západného vstupu do obytného domu za nové plastové. Parkovanie automobilov je na verejnom parkovisku. Obytný dom má veľmi pekné okolie vysadené zeleňou, pred domom je detské ihrisko. Je situovaný v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Byt je v osobnom vlastníctve, je bez záložných práv, na jeho kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic@btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk