Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
232 108 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Babič
babic@btreality.sk
0905 828 993

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A LOGGIOU, VÁŽSKA, PIEŠŤANY !!!

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
Vážska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Celková plocha
68 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
23.06.2017
Aktualizované
19.08.2017
Ing. Peter Babič Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0905 828 993

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky: 100615, Telefón: 0905 828 993, e-mail: babic@btreality.sk  
Vo vyhľadávanej lokalite na Vážskej ulici v kúpeľnom meste Piešťany ponúkame na predaj 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii. Byt má úžitkovú plochu 64 m2. Celková rozloha bytu s 1 loggiou a 1 balkónom je 68 m2. Dispozične pozostáva z chodby, kuchyne, obývacej izby, spálne, menšej detskej izby, kúpeľne a samostatného WC. Z kuchyne je výstup na balkón o rozlohe 2 m2, zo spálne je výstup na loggiu o rozlohe 2 m2. V rámci rekonštrukcie boli vymenené všetky pôvodné okná za plastové, na všetkých oknách sú interiérové žalúzie. V izbách a v kuchyni je plávajúca podlaha z laminátových parkiet, v chodbe, v kúpeľni a v miestnosti WC je na podlahe keramická dlažba. V murovanej kúpeľni je vaňa a umývadlo, je tu umiestnená aj práčka a plynový prietokový ohrievač vody na prípravu teplej vody. Vykurovanie je z centrálneho zdroja tepla. Vykurovanie je teplovodné s použitím článkových radiátorov. Na vykurovacích telesách sú merače tepla a radiátorové ventily s termostatickými hlavicami. Orientácia bytu je na západ. Byt sa nachádza na 3. poschodí v 4-poschodovom obytnom dome. V súčasnosti sa v schodiskovom priestore buduje nový moderný výťah. K bytu patrí aj pivnica a spoločné priestory (2 bicyklárne a práčovňa) umiestnené na prízemí obytného domu.
Na obytnom dome prebehli rozsiahle rekonštrukčné práce, bola zrealizovaná rekonštrukcia strechy s novou hydroizoláciou a zateplením a zateplenie obvodového plášťa domu s novou fasádnou omietkou. V rámci zateplenia fasády boli zrekonštruované aj loggie a balkóny (nové zábradlia+uloženie novej dlažby). Vymenené boli aj vonkajšie vchodové dvere a všetky okná v spoločných priestoroch domu. Do domu sú privedené optické káble. Obytný dom je vzdialený od centra mesta cca 5 minút chôdze. Za domom je cyklotrasa pozdĺž rieky Váh vhodná aj na in-line korčuľovanie. V blízkosti je aj vodná nádrž Sĺňava. Parkovanie automobilov je na verejnom parkovisku. Obytný dom má veľmi pekné okolie vysadené zeleňou, je situovaný v tichej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Byt je v osobnom vlastníctve, je bez záložných práv, na jeho kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou).

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic@btreality.sk  

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk