Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 034 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Rastislav Jajcay
jajcay@prophet.sk
902456479

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na dlhodobý PRENÁJOM priestranný 3i byt v Pezinku

Typ
Prenájom
Okres
Pezinok
Ulica
Katariny Franklovej
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
90 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
20.02.2021
Aktualizované
20.02.2021
Cena 650,00 €
Rastislav Jajcay Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na dlhodobý prenájom svetlý a nadštandardne priestranný 3i byt o celkovej výmere 90m2, ktorý sa nachádza vo výbornej lokalit, sídlisko JUH-SAHARA, na ulici Kataríny Franklovej na 4./4.poschodí bytového domu s výťahom. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa dá ísť do samostatnej toalety, kúpeľne s vaňou, do obývačky, alebo ďalej do dvoch samostatných spální. Z obývačky je výstup na balkón a vstup do kuchyne. Byt má zariadenú kuchyňu so spotrebičmi, na chodbe pri vstupe do spální je veľká skriňa s posuvnými dverami. V prvej spálni je manželská posteľ, v druhej spálni pohovka. Ostatné časti bytu a izby bytu sú nezariadené. Byt je teda možné si zariadiť vlastným nábytkom, podľa vlastného vkusu. V cene prenájmu je aj veľká garáž + státie pred garážou, pivnička 2x1m a priestor na odkladanie bicyklov. Komfort v neposlednom rade zvyšuje kvalitná klimatizácia a elektronické vonkajšie žalúzie. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, Lidl, Tesco, Kaufland, fitnescentrum, plaváreň, zastávka MHD, dobrá dostupnosť do mesta a Bratislavy. Cena prenájmu je 650 eur vrátane zálohových platieb na energie, TV programy a internet si hradí nájomca sám. V dome aj byte je UPC. Na začiatku nájomného vzťahu sa hradí 1 nájomné + depozit. Byt je voľný okamžite. Je vhodný pre jednotlivca alebo pár, pre rodinu so starším dieťaťom, študentom, prípadne pre dvoch pracujúcich, ktorí ocenia priestor a rýchlu dostupnosť do centra a Bratislavy. Prophet Real, Rastislav Jajcay 0902 456 479 www.prophet.sk Viac na: https://www.zoznamrealit.sk/na-dlhodoby-prenajom-priestranny-3i-byt-v-pezinku-juh-610324